درباره ما

درباره نیلاکاپ

نیلاکاپ با هدف ارائه محصولات کافی شاپی در ایران و همچنین ارائه خدمات مرتبط با کافی شاپ و فست فود تاسیس گردیده است.

این مجموعه با تجربه مدیران خود که سالها در صنایع مرتبط با کافی شاپ و فست فود فعال بوده اند توانسته است مجموعه ای از محصولات مور دنیاز برای کافی شاپ و فست فود را برای شما فراهم کند.

سیاست  نیلاکاپ توجه اساسی به نیازهای مشتریان، برنامه‌ریزی برای پاسخ‌گویی موثر به نیازهای شناسایی شده و در نهایت جلب خوشنودی کاربران خود میباشد. از این رو میزان رضایت مشتریان همواره به عنوان یک عامل اساسی در ارزیابی میزان موفقیت نیلاکاپ در دست‌یابی به اهداف خویش توسط مدیران شرکت در نظر گرفته شده است. به همین خاطر است که عزم سازمانی نظام‌یافته‌ای برای افزایش روزافزون میزان خوشنودی مشتریان در سطح مجموعه وجود دارد که بتواند با برنامه‌ریزی دقیق برای دست‌یابی به آن، نتایج درخشانی به بارآورد.

از جمله محصولات عرضه شده در نیلاکاپ می توان به انواع ظروف کافی شاپ، انواع قهوه و دمنوش، طعم دهنده ها و دیگر لوازم کافی شاپ اشاره کرد.

تیم نیلاکاپ  مفتخر است با ارائه خدمات گارانتی های شرکت های مختلف ارایه دهنده در ایران رضایت مشتریان ایرانی این محصولات را جلب نماید.نیلاکاپ به شما این امکان را می دهد تا بتوانید با آخرین محصولات حوزه کافی شاپ و فست فود آشنا شده و از آخرین اخبار این صنعت آگاه شوید.

چرا نیلاکاپ؟

ارسال به تمام نقاط کشور

گارانتی محصولات

سفارش گیری در هفت روز هفته

0
+
کشورهای تحت پوشش
0
+
شهرهای تحت پوشش
+
0
کافه های همکار
0
+
لیوان قهوه