لیوان کاغذیلیوان کاغذی


انواع لیوان های کاغذی در نیلاکاپ

ما در نیلاکاپ دو نوع لیوان کاغذی تولید می کنیم:

  • لیوان کاغذی عمومی:

لیوان های عمومی طرح های از قبل چاپ شده هستند که شما می توانید آن ها را در 3 سایز 120، 270 و 360 سی سی سفارش دهید. لیوان های کاغذی عمومی به دو صورت لیوان کاغذی دوجداره و تک جداره موجود هستند. سایز 120 سی سی به صورت تک جداره و سایزهای 270 و 360  به صورت لیوان دوجداره و همراه با استاپدار تولید می شوند. لیوان کاغذی دوجداره با سایزهای 270 و 360 در 4 طرح کلاسیک، نارا، سن سیتی و ویژن طراحی شده اند و سایز 120 سی سی تنها با طرح کلاسیک و تک جداره موجود است.

  • لیوان کاغذی اختصاصی:

این لیوان ها با سلیقه مشتری و طرح های سفارشی شما آماده و چاپ می شوند. مشتری می تواند در صورت تمایل تصویر مورد نظر خود را برای چاپ ارائه دهد یا از طرح های آماده ما استفاده کند. لیوان های اختصاصی در 6 سایز 120، 195، 225، 270، 360 و 480 قابل سفارش هستند. تمام این سایزها به صورت تک جداره هستند و 2 سایز 270 و 360 به صورت لیوان دوجداره نیز چاپ می شوند.

لیوان ها با سایزهای کوچکتر معمولا برای استفاده اسپرسو و سایزهای بزرگتر مانند 270، 360 و 480 برای تمام نوشیدنی های گرم مانند لاته، دم نوش، چای و … مورد استفاده قرار می گیرند.

درب لیوان ها چگونه است؟

درب لیوان های کاغذی نیلاکاپ که به آن ها استاپدار گفته می شود، با توجه به هر سایز لیوان، اندازه های متفاوتی داشته و به این صورت است که کاملا چفت لیوان شده و به هیچ عنوان محتوای داخل لیوان بیرون نمی ریزد. در صورت تمایل می توانید با توجه به سایز لیوان و طبق تیراژ مورد نظر خود درب آن را نیز همراه با لیوان سفارش دهید.

مدت زمان و نحوه ارسال لیوان ها به چه صورت است؟

لیوان کاغذی عمومی را می توانید از تیراژ 250 تا هر تیراژی که بخواهید سفارش دهید و تا 48 ساعت پس از سفارش درب منزل تحویل بگیرید.

لیوان کاغذی اختصاصی نیز از تیراژ 1000 تایی تا هر تیراژی که مشتری بخواهد قابل سفارش است و پس از سفارش تا 30 روز کاری که شامل روزهای تعطیل نیز می باشد، تحویل داده می شود.

ما به تمام نقاط ایران طبق سفارش شما از طریق تیپاکس، باربری و غیره محصولات را ارسال خواهیم کرد.

سوالات متداول

هر سایز لیوان کاغذی برای چه نوشیدنی مناسب است؟

بطور معمول از سایز دبل شات برای سرو اسپرسو از سایز ۲۷۰ برای سرو کاپوچینو و برای سرو موکا و امریکانو از سایز ۳۶۰ سی سی استفاده می کنند.

چه محدودیت هایی در طراحی برای چاپ وجود دارد؟

با توجه به قالب سایز انتخابی شما میتوانید هر طرحی با هر تعداد رنگ را در طراحی خود بکار ببرید و محدودیتی در ای رابطه وجود ندارد.

آیا لیوان های کاغذ بهداشتی است؟

لیوان های نیلاکاپ تماما با دستگاه تمام اتوماتینک تولید شده و روی لیوان پروانه بهداشت آن درج گردیده است.

آیا لیوانهای کاغذی بو می دهند؟

بوی نامطبوع لیوان به علت رنگ آن بوده و با توجه به اینکه نیلاکاپ از جوهر گیاهی در چاپ محصولات خود استفاده می کند این میزان بو به حداقل ممکن رسیده است.

آیا این لیوان های کاغذی دچار خرابی می شوند؟

با توجه به اتومات بودن دستگاه تا میزان پنج درصد از تولیدات شامل گارانتی بی قید و شرط می باشد.

You've just added this product to the cart: