لیوان دوجداره, لیوان دوجداره کاغذی

چاپ لیوان کاغذی دوجداره

لیوان تکجداره ۲۷۰ سی سی طرح اختصاصی

با استفاده مکرر از لیوان های کاغذی در سازمان ها و رویدادها، آنها نیز به بخشی از زندگی روزمره ما تبدیل شده اند. به همین دلیل چاپ لیوان کاغذی دوجداره یا تکجداره در اشکال مختلف رواج بیشتری پیدا کرده است. در تولید لیوان کاغذی دوجداره یک لایه اضافی برای عایق کردن دست های کاربر در برابر مایعات گرم یا سرد موجود در لیوان طراحی میشود. لیوان های دوجداره با کیفیت بالا را می توان به صورت سفارشی با لوگو، برند یا طرح شما با چاپ تمام رنگی و روکش براق یا مات چاپ کرد.

ما در مجموعه نیلاکاپ لیوان های کاغذی دوجداره سفارشی را برای کافه ها، رستوران ها، نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مختلف چاپ می کنیم. این ها برای سرو نوشیدنی های گرم مانند قهوه، چای و شکلات داغ ایده آل هستند.

لیوان تکجداره ۳۶۰ سی سی طرح اختصاصی

لیوان کاغذی دوجداره

چاپ لیوان کاغذی دوجداره

ما در نیلاکاپ به دنبال راحتی هرچه بیشتر شما هستیم. ما کار طراحی و چاپ لیوان کاغذی دوجداره سفارشی را عرضه می کنیم. این لیوان ها سازگار با محیط زیست هستند و با بالاترین کیفیت چاپ می شوند. لیوان های دو جداره ما دارای دو لایه مقوای مجزا هستند که با یک شکاف هوای جداکننده از هم جدا شده اند. این لیوان ها با چاپ CMYK با کیفیت بالا، تمام رنگی، لفاف دار در دسترس هستند و می توانند با لوگو یا طرح سفارشی شما سفارشی شوند.

لیوان های دوجداره با جوهرهای تخصصی، بی بو و ایمن برای مواد غذایی و با استفاده از کاغذ درجه یک چاپ می شوند. ما در نیلا کاپ در تلاشیم تا در طراحی و چاپ لیوان های کاغذی به شما کمک کنیم و قبل از ثبت سفارش، طرح فنجان سه بعدی را در اختیار شما قرار دهیم.

یک لیوان کاغذی معمولی دارای یک لایه کاغذ است اما لیوان دو جداره دارای دو لایه است. لایه اضافی و الگوی بافت عایق اضافی برای محافظت از مصرف کننده در برابر نوشیدنی های گرم ایجاد می کند. لایه اضافی تاثیر زیست محیطی فنجان را افزایش می دهد.

لیوان دبل شات ۱۲۰ سی سی طرح اختصاصی

تفاوت اصلی لیوان دوجداره با لیوان تکجداره چیست؟

چاپ لیوان کاغذی دوجداره انرژی و مواد اولیه بیشتری نسبت به لیوان تکجداره مصرف می کند. انتشار گازهای گلخانه ای مربوط به حمل و نقل نیز به دلیل وزن بیشتر و اندازه کارتن حجیم تر لیوان های تک دیواری افزایش می یابد.

مزایای چاپ لیوان کاغذی دوجداره

لیوان های دو جداره نسبت به فنجان های تک جداره استحکام بیشتری دارند، با لایه ای نازک و عایق حرارتی که به کند شدن خنک شدن قهوه کمک می کند.

لیوان‌های تک جداره کمی شل‌تر هستند و در بیشتر موارد به یک آستین اضافی برای نگهداری نیاز دارند. با این حال، آنها نسبت به فنجان های دوجداره مقرون به صرفه تر هستند. همچنین بازیافت آنها آسان تر است و گزینه بهتری برای نوشیدنی های کم حجم تر مانند اسپرسو و ماکیاتو می باشند.

لیوان تکجداره ۴۸۰ سی سی طرح اختصاصی

تک جداره یا دو جداره؛ تفاوت چیست؟

اگرچه ممکن است محصولات نسبتاً ساده ای به نظر برسند، اما لیوان های آماده در اشکال، اندازه ها، رنگ ها و مواد مختلفی وجود دارند که همگی می توانند تأثیر قابل توجهی بر عملکرد آنها داشته باشند.

بنابراین، برای رستوران ها و کافی‌شاپ‌ها، درک تفاوت بین هر یک از آنها بسیار مهم است تا بتوانند تصمیم درستی در مورد نیازهای کسب و کار خود بگیرند.

یکی از بزرگترین تصمیم ها این است که به سراغ لیوان های تک جداره بروید یا دو جداره. اما تفاوت این دو چیست؟

لیوان های تک جداره: لیوان های تک جداره لیوان های یکبار مصرف هستند که از یک لایه مواد تشکیل شده اند. آنها معمولاً از مقوای بدون پوشش ساخته می شوند و گزینه ای مناسب، سبک و مقرون به صرفه را برای مشتریان و استفاده کنندگان هستند.

به لطف طراحی ساده آنها، نه تنها از نظر تولید، بلکه در زمان دفع نیز پایدارترین انتخاب هستند. مقوا هم قابل بازیافت و هم قابل کمپوست است و در مدت زمان نسبتا کوتاهی تجزیه میشوند.

با این حال، فنجان های تک جداره به طور طبیعی دارای معایبی نیز هستند. بر خلاف لیوان های دو جداره، فنجان های تک جداره زمانی که با مایعات داغ پر می شوند محافظت کمی دارند و حمل آن ها با دست دشوار می شود.

مطالعات نشان می‌دهند که حداکثر دمای مایعی که در آن می‌توان یک فنجان تک دیواری را بدون آستین نگه داشت، بین ۶۵ درجه سانتی‌گراد (۱۵۰ درجه فارنهایت) و ۷۰ درجه سانتی‌گراد (۱۶۰ درجه فارنهایت) است.

به عنوان یک راه حل، برخی از کافی شاپ ها با قرار دادن یک فنجان در فنجان دیگر، یا با استفاده از آستین های حرارتی «دوبرابر» می شوند. اما هزینه‌های این رویکرد می‌تواند شروع به افزایش کند و در نتیجه مزایای کم‌هزینه را کاهش دهد.

از آنجایی که آنها قهوه را عایق نمی کنند، به این معنی است که ممکن است دما به سرعت کاهش یابد. اگرچه این لزوماً یک مشکل نیست، اما می‌تواند ویژگی‌های آن را تغییر دهد، به این معنی که قهوه همیشه آن‌طور که باریستا می‌خواست تجربه نمی‌شود.

لیوان های دو جداره: فنجان های دو جداره از دو لایه مواد تشکیل شده است که یک لایه عایق نازک از هوا بین آنها قرار دارد.

این نه تنها گرمای قهوه را با عمل کردن مانند “لعاب دو جداره” حفظ می کند، بلکه به مصرف کنندگان اجازه می دهد آن را بدون نیاز به آستین اضافی حمل کنند.

یکی دیگر از مزایای آن استحکام آنهاست. فنجان های تک جداره به طور قابل توجهی سست تر هستند و اگر محکم گرفته شوند جای خود را می دهند. از طرف دیگر، لیوان های دو جداره استحکام بیشتری دارند و از یکپارچگی محصول محافظت می کنند و برند را همانطور که قرار است دیده شود به نمایش می گذارند.

به عنوان مثال، لایه مانع داخلی می تواند حاوی یک پوشش باشد و لایه بیرونی را می توان با یک کاربرد مقاوم در برابر پارگی پوشش داد تا از تخریب بیشتر آن جلوگیری شود.

با این حال، فنجان های دو جداره ممکن است گزینه مناسبی برای همه مشاغل نباشد. وزن اضافی آنها به این معنی است که حمل و نقل آنها معمولاً گرانتر است، در حالی که لایه اضافی آنها را به گزینه ای پرهزینه تر از فنجان های تک جداره تبدیل می کند.

در بسیاری از موارد، بازیافت آنها اغلب آسان نیست. با این حال، این بستگی به مواد مورد استفاده و امکانات بازیافت محلی موجود دارد.

کاربردهای لیوان کاغذی تک جداره:

می توان از آن در تمام نوشابه ها صرف نظر از سرد یا گرم بودن استفاده کرد.

این یک ماده بسیار سودمند و مقرون به صرفه است.

جزو پرمصرف ترین گروه محصولات است.

می توان طرح خاصی را روی آن چاپ کرد

همراه با ساختار قابل بازیافت، از نوع کاملاً زیست تخریب پذیر نیز ساخته شده است. آنها محصولات دوستدار طبیعت هستند.

این رویداد راه حل های سریع و عملی را در ادارات، رستوران ها و محل کار و همچنین سازمان ها ارائه می دهد.

ساختاری بادوام در برابر نوشیدنی های گرم دارد.

این فرصت را برای ارائه یک تصویر برند قوی برای نام‌های شرکتی که می‌خواهند چاپ‌های خاصی انجام دهند، می‌دهد.

کاربردهای لیوان کاغذی دوجداره

این محصول به عنوان برترین بخش صنعت شیشه مقوا در نظر گرفته می شود.

به دلیل ساختار مقوایی دولایه، نوشیدنی های داغ را برای مدت طولانی تری گرم نگه می دارد.

لیوان های مقوایی دولایه در برابر حرارت بسیار مقاوم بوده و دست را نمی سوزاند.

به لطف ساختار دو لایه آن، چاپ با کیفیت بهتری تولید می شود.

فنجان های مقوایی دو لایه، که توسط بسیاری از مشاغلی که می خواهند قهوه خود را برجسته کنند ترجیح می دهند، می توانند در هر جایی که از فنجان های مقوایی معمولی استفاده می شود استفاده شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *