دسته بندی نشده, قهوه, کافی شاپ, لیوان دوجداره, لیوان دوجداره کاغذی, لیوان کاغذی, لیوان کاغذی تکجداره, لیوان کاغذی دوجداره

لیوان بیرون بر مخصوص کافی شاپ چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

امروزه با توجه به اینکه افراد بیشتر به محیط زیست احترام می گذارند دیگر از لیوان های بی کیفیت پلاستیکی قدیمی که به عنوان لیوان بیرون بر استفاده می شد خبری نیست. در حال حاضر بیشتر لیوان های بیرون بر از جنس کاغذی تولید می شوند که کاملا با محیط زیست سازگار هستند. یکی از مهم ترین ویژگی های این لیوان ها تنوع زیاد در طرح و سایز آنها است. هر فردی با هر سلیقه ای می تواند مدل مورد نظر خود را از بین آنها انتخاب کند. ویژگی مهم دیگر این لیوان های بیرون بر بهداشتی بودن آنها است زیرا این لیوان ها اغلب بی ضرر هستند

بهترین نوع از لیوان بیرون بر

بهترین نوع برای لیوان های بیرون، لیوان های کاغذی هستند که هزینه بسیار مناسبی دارند . این لیوان ها برای برای انواع نوشیدنی های گرم و سر استفاده می شود. در حال حاضر بیشتر کافی شاپ ها برای قهوه بیرون بر از این نوع لیوان ها استفاده می کنند. لیوان های کاغذی معمولا در مدل های تک جداره، لیوان دوجداره و انواع لیوان های کاغذی معمولی تولید می شود.

تمامی این لیوان های کاغذی که در حال حاضر بهترین نوع لیوان بیرون بر معرفی شده اند که از جنس کاغذ هستند. البته بهتر است بدانید که کاغذهایی که برای این نوع از لیوان ها استفاده می شود از کاغذهای معمولی  نیست بلکه از کاغذهای باکیفیت و مستحکم دوجداره استفاده می شود. همچنین ویژگی دیگری این لیوان ها این است که در تولید آنها از هیچ نوع چسبی استفاده نمیشود.

استانداردهای لیوان بیرون

معمولا رستوران و یا کافی شاپ هایی که غذا و یا نوشیدنی های خود را به صورت بیرون بر سرو می کنند باید بیشتر از کافی شاپ ها و رستوران هایی که افراد در داخل آن می نشینند و غذا و نوشیدنی را میل می کنند به ظروف خود توجه کنند. دلیل اهمیت این نوع از ظروف ها این است که مشتری زمان بیشتری دارد که در کنار طعم غذا به ظروف نیز توجه کند، حال اگر این ظروف بی کیفیت و زشت باشند قطعا روی انتخاب های بعدی مشتری تاثیر می گذارد در عوض اگر این ظروف زیبا و مطابق با استانداردهای ظروف بیرون بر باشد قطعا مشتری چشم هایش را بر روی کم و کاستی های دیگر خواهد بست و در انتخاب های بعدی قطعا همان کافی شاپ یا رستوران را انتخاب خواهد کرد.

یکی از مهمترین استانداردهایی که در تولید لیوان بیرون بر به آن توجه می شود تصاویر و یا پیام هایی است که بر روی لیوان ها چاپ می شود. به عنوان مثال یک فروشنده خوش ذوق برای جلب مشتری می تواند بر روی لیوان های بیرون بر علاوه بر حک کردن لوگو مربوطه، پیام های مناسبتی نیز چاپ کرد. پیام هایی که بر روی لیوان ها حک می شود باید متناسب با فرهنگ باشد و از پیام هایی که مورد توجه یک قشر خاص هستند بپرهیزید.

از استانداردهای دیگر لیوان بیرون بر می توان به جنس لیوان ها اشاره کرد. معمولا برای تولید این نوع لیوان از کاغذهای مخصوص که جنس پلی اتیلن است استفاده میشود و همچنین به هیچ عنوان از چسب برای شکل دهی و تولید لیوان استفاده نمی شود. با توجه به این مواردی که در ساخت لیوان های بیرون بر رعایت می شود هیچگونه حرارت و آب از آن عبور نخواهد کرد.

سایز لیوان بیرون بر استاندارد های خاصی دارد که برای استفاده های مختلف بر حسب سی سی تولید می شود. معمولا لیوان دو جداره برای اسپرسو با لیوان قهوه بیرون بر متفاوت است.

مزیت لیوان بیرون بر

لیوان های بیرون بر با کیفیت مزیت های زیادی دارند در زیر به این مزیت ها اشاره کرده ایم:

اکثر افراد تا به حال سوختن دست با لیوان های بیرون بر بی کیفیت را تجربه کرده اند. در حال حاضر با تولید لیوان دوجداره این مشکل برطرف شده است و نوشیدنی به هر میزانی که گرم باشد دستهای شما را نمی سوزاند.

لیوان های بیرون بر امروزه بسیار مستحکم هستند و دیگر نیازی نیست که نگران شکستن آنها باشید.

این نوع لیوان ها بسیار زیبا هستند و بیشتر به صورت سه بعدی تولید می شوند. جالب است بدانید یکی از علت هایی که دست شما با این لیوان ها نمی سوزد طرح کرکره ای است که در اغلب این لیوان ها استفاده می شود.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

یک نظر برای “لیوان بیرون بر مخصوص کافی شاپ چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

  1. Hi, this is a comment.
    To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
    Commenter avatars come from Gravatar.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *