لیوان دوجداره, لیوان کاغذی

چرا درب لیوان قهوه مهم است؟

درب لیوان قهوه

از آنجایی که بازار قهوه تخصصی روز به روز قوی می شود، رستوران ها و کافی شاپ های جدید هر روز باز می شوند. این بدان معناست که بازیگران فعلی بازار می توانند انتظار داشته باشند که رقابت بیشتری را از سوی تازه واردان تجربه کنند. در حالی که می توانید با ارائه قهوه با کیفیت به مشتریان خود را از رقبای خود متمایز کنید، باید درب لیوان قهوه بیرون بر خود را نیز مجدداً انتخاب کنید.

تقاضا برای درب لیوان قهوه رونق گرفته است. لیوان های یکبار مصرف قهوه به دلیل وزن، سازگاری با محیط زیست و ویژگی های ایمنی و بهداشتی برای مصرف کنندگان انتخاب مناسبی هستند. این لیوان ها با قابلیت جلوگیری از ریختن مواد به بیرون متمایز تر می شوند. بنابراین، مشتریان انتظار دارند که درب لیوان قهوه شان این ویژگی ها را داشته باشد. با این حال، تغییری در ترجیحات به سمت درپوش‌های جدیدتر و خلاقانه‌تر با ویژگی‌های منحصربه‌فرد، مانند سیپرهای صاف و درب‌های قفل‌دار صورت گرفته است.

در ادامه بخوانید تا دریابید که چگونه می توانید درب فنجان قهوه آماده خود را ارتقا دهید و کدام گزینه برای شما مناسب تر است.

انواع لیوان کاغذی قهوه

لیوان قهوه درب دار

هدف استفاده از درب فنجان چیست؟

درب فنجان برای کمک به مصرف کنندگان در نوشیدن قهوه در حال حرکت – به ویژه در طول رفت و آمد روزانه آنها طراحی شده است. درب لیوان های بیرون بر از ریختن محتویات لیوان در زمانی که مصرف کنندگان در حال حرکت میباشد، جلوگیری می کند.

چرا درب لیوان قهوه بیرون بر مهم است؟

درب لیوان های بیرون بر قهوه، با وجود اینکه برای تجربه مصرف مشتری مفید هستند، کسری از توجه فنجان ها را دریافت می کنند. طرح‌های درب فنجان‌های اولیه ابتدایی بود اما برای مشتریان ضروری بود که راهی مطمئن برای نوشیدن نوشیدنی‌ها در حال حرکت بدون ریختن آن‌ها یا برداشتن کامل درب آن پیدا کنند.

از آنجایی که بسیاری از تولیدکنندگان هنوز این موضوع را توضیح نداده بودند، بسیاری از مشتریان سوراخ‌های کوچکی را در درب آن‌ها ایجاد می‌کردند تا نوشیدن آسان را تسهیل کنند. به تدریج درب لیوان های کاغذی تکامل پیدا کرد و بهبود یافت.

این بهبود شامل جلوگیری از حرکت مایع در حین حرکت فنجان، قرار دادن بینی مشتریان زمانی که فنجان را برای نوشیدن بالا می‌بردند، و اجازه می‌دهد بخشی از عطر قهوه خارج شود و تجربه مصرف‌کنندگان را افزایش دهد.

پیشرفت‌های دیگر در طراحی به دنبال این بود که تجربه نوشیدن قهوه را با کمی خنک کردن دم قبل از مصرف یا اجازه دادن به عطرهای آن در خارج از فنجان پخش کند. ده ها شکل، اندازه و طرح درب فنجان وجود دارد. با این حال، دو طرحی که معمولا در بازار یافت می‌شوند، درب‌های سیپر تخت و درب‌های سیپر قفل دار هستند.

درب لیوان قهوه

لیوان قهوه درب دار

انتخاب بهترین درب لیوان قهوه

به دلایل عملی، یک درب صاف می تواند انتخاب اقتصادی تری باشد، به خصوص اگر یک بخش تحویل غذای آماده تان ترافیک بالا داشته باشد و در ساعات محدودی به مشتریان زیادی خدمات ارائه  می کنید.

این برای گزینه‌های نوشیدنی استانداردی که مشتریان احتمالاً در مسیر کار یا هر مکان دیگری انتخاب می‌کنند، خوب کار می‌کند. این دسته از مشتریان بعید است که برای مدت طولانی روی نوشیدنی خود معطل شوند و ممکن است فنجان خالی و درب آن را در لحظه اتمام در نزدیکترین سطل بیندازند.

هنگام استفاده از درپوش های صاف، می توانید با پرهیز از پر کردن بیش از حد لیوان ها از ریختن آن جلوگیری کنید. علاوه بر این، می توانید از سرو قهوه در دمایی که ممکن است در صورت ریختن مایع به اطراف، به طور تصادفی باعث سوختگی شود، اجتناب کنید.

از طرف دیگر، اگر نگرانی شما این است که نوشیدنی را تا زمانی که ممکن است حفظ کنید و به مصرف کنندگان اجازه دهید آن را با خیال راحت بنوشند، درب های قفل دار بهترین گزینه هستند. شما در چاپ لیوان های کاغذی می توانید سلیقه خود و نیاز مشتریانتان را اعمال کرده و یک لیوان درب دار کاربردی سفارش دهید. ما در نیلا کاپ انواع لیوان های یکبار مصرف به همراه درب متناسب با هر سایز را ارائه می دهیم.

این می تواند انتخاب خوبی باشد برای زمانی که قهوه آماده را در دمای بسیار سرد سرو می کنید و می خواهید از سرد شدن سریع آن جلوگیری کنید.

درب‌های فنجان قهوه‌دار با قابلیت قفل کردن نیز گزینه‌ای مؤثر برای نوشیدنی‌هایی هستند که در یک ماشین سرو می‌شوند، زیرا می‌توانند به جلوگیری از ریختن نوشیدنی‌های رانندگان در طول رفت و آمدشان کمک کنند.

چگونه درب لیوان ها به حفظ گرما کمک می کند؟
مایع داغ در فنجان درب دار کمتر از فنجان بدون درب تغییر دما می دهد. مقدار ماده از دست رفته به محیط اطراف در اثر تبخیر نیز کمتر است. یک سیستم کاملاً بسته هیچ ماده ای را به محیط اطراف از دست نمی دهد، حتی اگر مایع موجود در آن هنوز دما را تغییر دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *